fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Łomża

PÓŁNOC Nieruchomości to sieć biur na terenie całej Polski, działająca od 1999 roku. Biuro Nieruchomości PÓŁNOC istnieje i prężnie działa w Łomży od marca 2009 roku. Od początku swego istnienia funkcjonuje w oparciu o najwyższe standardy jakości obsługi klienta w zakresie transakcji: sprzedaż, kupno, wynajem i najem nieruchomości.

PÓŁNOC Nieruchomości Łomża to dynamiczny 4- osobowy ambitny zespół z zapałem do pracy i dużym doświadczeniem popartym sukcesami :
2010 - III miejsce dla Moniki Witkowskiej w kategorii Najlepszy Pośrednik
2011 - I miejsce dla Moniki Witkowskiej w kategorii Najlepszy Pośrednik
II miejsce dla Anety Gąski w kategorii Najlepszy Pośrednik
I miejsce Oddział Łomża w kategorii Partner Roku
2012 - I miejsce dla Moniki Witkowskiej w kategorii Najlepszy Pośrednik
II miejsce dla Anety Gąski w kategorii Najlepszy Pośrednik
I miejsce Oddział Łomża w kategorii Partner Roku
2013 - I miejsce dla Moniki Witkowskiej w kategorii Najlepszy Pośrednik
III miejsce dla Anety Gąski w kategorii Najlepszy Pośrednik
I miejsce Oddział Łomża w kategorii Partner Roku
2014 - III miejsce dla Moniki Witkowskiej w kategorii Najlepszy Pośrednik

Świadczymy kompleksową usługę doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji. Szczegółowo weryfikujemy każdą pozyskaną nieruchomość. Klient otrzymuje ofertę sprawdzoną pod kątem formalnym i prawnym. Nasza dbałość o bezpieczeństwo transakcji jest na najwyższym poziomie. Zajmujemy się również regulacją stanu prawnego w szczególności: sprawy spadkowe, zadłużenia komornicze, zadłużenia względem US i ZUS, podziały geodezyjne. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi, notariuszami, bankami, sądami, instytucjami finansowymi, architektami, geodetami, specjalistami z branży budowlanej.

Priorytetem jest dla nas szybka sprzedaż nieruchomości oraz zadowolenie naszych klientów. Dzięki doskonałej znajomości lokalnego rynku, staranności, dokładności w działaniu, dbałości o wygodę naszych klientów oraz indywidualnemu podejściu do każdego uczestnika rynku, udzielamy rzetelnych oraz profesjonalnych porad zakończonych finalizacją transakcji.

Głęboko wierzymy w idee szybkiej sprzedaży nieruchomości i ochoczo podejmujemy wyzwania jakie stawia przed nami rynek. Dla nas nie ma nieruchomości nie do sprzedania.

Świadczymy również usługi związane z doradztwem kredytowym oraz doborem najlepszej na rynku oferty kredytowej. Nasi doradcy są w stanie uzyskać decyzję kredytową w ciągu 2 dni!

Nasza wizytówka to przede wszystkim bezpieczeństwo, skuteczność i pełna gotowość do pracy dla utrzymania doskonałych relacji z naszymi Klientami.