Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Monika Witkowska

Monika Witkowska

Dyrektor oddziału
509-819-437
Napisz do mnie »
Justyna Zaborszczyk

Justyna Zaborszczyk

Doradca kredytowy
86 216-40-00
Napisz do mnie »
Paweł Orzołek

Paweł Orzołek

Doradca ds. nieruchomości
515-028-625
Napisz do mnie »

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Łomża

PÓŁNOC Nieruchomości to sieć biur na terenie całej Polski, działająca od 1999 roku. Biuro Nieruchomości PÓŁNOC istnieje i prężnie działa w Łomży od marca 2009 roku. Od początku swego istnienia funkcjonuje w oparciu o najwyższe standardy jakości obsługi klienta w zakresie transakcji: sprzedaż, kupno, wynajem i najem nieruchomości.

PÓŁNOC Nieruchomości Łomża to dynamiczny 4- osobowy ambitny zespół z zapałem do pracy i dużym doświadczeniem popartym sukcesami :
2010 - III miejsce dla Moniki Witkowskiej w kategorii Najlepszy Pośrednik
2011 - I miejsce dla Moniki Witkowskiej w kategorii Najlepszy Pośrednik
II miejsce dla Anety Gąski w kategorii Najlepszy Pośrednik
I miejsce Oddział Łomża w kategorii Partner Roku
2012 - I miejsce dla Moniki Witkowskiej w kategorii Najlepszy Pośrednik
II miejsce dla Anety Gąski w kategorii Najlepszy Pośrednik
I miejsce Oddział Łomża w kategorii Partner Roku
2013 - I miejsce dla Moniki Witkowskiej w kategorii Najlepszy Pośrednik
III miejsce dla Anety Gąski w kategorii Najlepszy Pośrednik
I miejsce Oddział Łomża w kategorii Partner Roku
2014 - III miejsce dla Moniki Witkowskiej w kategorii Najlepszy Pośrednik

Świadczymy kompleksową usługę doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji. Szczegółowo weryfikujemy każdą pozyskaną nieruchomość. Klient otrzymuje ofertę sprawdzoną pod kątem formalnym i prawnym. Nasza dbałość o bezpieczeństwo transakcji jest na najwyższym poziomie. Zajmujemy się również regulacją stanu prawnego w szczególności: sprawy spadkowe, zadłużenia komornicze, zadłużenia względem US i ZUS, podziały geodezyjne. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi, notariuszami, bankami, sądami, instytucjami finansowymi, architektami, geodetami, specjalistami z branży budowlanej.

Priorytetem jest dla nas szybka sprzedaż nieruchomości oraz zadowolenie naszych klientów. Dzięki doskonałej znajomości lokalnego rynku, staranności, dokładności w działaniu, dbałości o wygodę naszych klientów oraz indywidualnemu podejściu do każdego uczestnika rynku, udzielamy rzetelnych oraz profesjonalnych porad zakończonych finalizacją transakcji.

Głęboko wierzymy w idee szybkiej sprzedaży nieruchomości i ochoczo podejmujemy wyzwania jakie stawia przed nami rynek. Dla nas nie ma nieruchomości nie do sprzedania.

Świadczymy również usługi związane z doradztwem kredytowym oraz doborem najlepszej na rynku oferty kredytowej. Nasi doradcy są w stanie uzyskać decyzję kredytową w ciągu 2 dni!

Nasza wizytówka to przede wszystkim bezpieczeństwo, skuteczność i pełna gotowość do pracy dla utrzymania doskonałych relacji z naszymi Klientami.