fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Stróże

690 000 PLN

Wyślij znajomemuPodaj wynik równania:

 
  • Cena 690 000 PLN
  • Rynek Wtórny
  • Powierzchnia działki 4 000 m2
  • Liczba pokoi 6
  • Stan budynku Bardzo dobry
  • Typ domu Wolnostojący
  • Ciepła woda Paliwa stałe, Piec gazowy
  • Rodzaj ogrzewania Węglowe, CO własne, Gazowe, Podłogowe, Kominkowe
  • Numer oferty 35492/3877/ODS

OPIS

Oferujemy Państwu do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość zlokalizowaną na Pogórzu Karpackim w Ciężkowicko-Rożnowskim Parku Krajobrazowym nad Dunajcem.

W skład przedmiotowej posiadłości wchodzi: dom wolnostojący o powierzchni 230 m²; budynek przemysłowy po dawnej szwalni z halą i biurami do wykorzystania oraz piwniczkami podziemnymi o powierzchni 90 m²; budynek gospodarczy z zamykanym garażem na dwa samochody, zamykanym warsztatem oraz powierzchnią typu wiata; budynek gospodarczy drewniany do remontu lub wyburzenia.
Wszystkie zabudowania znajdują się na 40 arowej działce w m. Stróże k/Zakliczyna (istnieje możliwość powiększenia działki o 61 ar z możliwością oddzielnego dojazdu).

Na parterze domu znajdują się: przedsionek + garderoba (10m²), hol (16m²), spiżarnia (2,5m²), toaleta (2m²), łazienka z wanną i prysznicem (6,4m²), kuchnia (22m²), pokój (24m²), pokój (25m²), pokój (12m²).

Piętro składa się natomiast z: holu (14m²), pokoju (15m²), pokoju (10m²), pokoju (12m²), oraz łazienki do wykończenia (10m²).

Część budynku jest podpiwniczona (suterena) i została zagospodarowana na kuchnię gospodarczą (dzienną) (25m²), pomieszczenie przygotowane pod montaż sauny (10m²), pomieszczenia gospodarcze i spiżarnie (22m²), oranżerię (8m²) oraz kotłownię (12m²).

Dom ogrzewany jest kotłem gazowym oraz dodatkowo jest kocioł na paliwo stałe, gazowy podgrzewacz wody i kominek. W łazienkach i toalecie zastosowano ogrzewanie podłogowe.

Dom zbudowany jest z cegły. W 2009 r budynek przeszedł gruntowny remont: wymieniono wszystkie okna na PCV jak również całkowicie dach, który został przykryty klasyczną, czerwoną dachówką betonową.

Na działce oprócz zabudowań znajduje się wiele ozdobnych drzew oraz krzewów przez lata pielęgnowanych przez właścicieli.
W pełni uregulowany stan prawny, jeden właściciel.

Najbliższe większe miejscowości: Czchów (11km), Brzesko (32km), Tarnów (32km), Nowy Sącz (40km).

Nieruchomość warta szczególnej uwagi - gorąco polecam oraz zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Północ Nieruchomości Tarnów
Wojciech Sowa
Mobilny doradca ds. nieruchomości
517 237 799
wsowa@polnoc.pl

Lokalizacja

Wojciech Sowa

Podaj wynik równania:

Administratorem danych jest Spółka Północ Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (adres: ul. Balicka 35, 30-149 Kraków), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000480893, NIP 6772377759 (dalej Administrator danych).… czytaj więcej