Profesjonaliści w nieruchomościach

Opinie

Joanna Chęć Dyrektor Oddziału Rzeszów Centrum

Zdecydowanie łatwiej jest zaistnieć na rynku pod skrzydłami znanej marki niż jako początkujące biuro „no name”. Firma Północ Nieruchomości ma ugruntowaną pozycję na rynku i dobrze się kojarzy klientom. Równie wysoki poziom usług chcemy oferować na rzeszowskim rynku.

Anna Kuśmierz Dyrektor Oddziału Wrocław III

Uważamy, że prowadzenie biura pod rozpoznawalną marką jest świetnym rozwiązaniem dla początkujących przedsiębiorców, którzy w działalności biznesowej stawiają pierwsze kroki. Franczyza to rozwiązanie, które wybiera wielu przedsiębiorców. (więcej…)

Agnieszka Kasińska Dyrektor Oddziału Świdnica

Bardzo długo szukałam odpowiedniego partnera z rynku obrotu nieruchomościami. Na firmę Północ Nieruchomości trafiłam poprzez portal franchising.pl. Zaczęłam regularnie śledzić poczynania marki i zauważyłam, że jest to naprawdę dynamicznie rozwijająca się sieć z ogromnym doświadczeniem i rzeszą specjalistów, (więcej…)

Małgorzata Moszczyńska – Dyrektor oddziału Giżycko

W związku z dotychczasowymi pozytywnymi doświadczeniami związanymi z systemem franczyzowym najlepszym pomysłem okazało się znalezienie najlepszego pośrednika sieciowego, który zaproponuje najlepsze warunki współpracy, (więcej…)

Jakub Misiewicz – Dyrektor oddziału Warszawa

Zdecydowałem się współpracować z marką Północ Nieruchomości, ze względu na elastyczność jaką od nich otrzymałem. W ramach mojego pomysłu na biznes oprócz biura nieruchomości, w którym bardzo profesjonalnie pomaga mi Północ Nieruchomości otworzyłem biuro Doradztwa Kredytowego.

Rafał Topolewski – Dyrektor oddziału Rypin

Przy wyborze marki priorytetem dla nas była wysoka jakość oferowanych usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Północ Nieruchomości gwarantuje nam to i mam pewność, że oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi związane z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości.

Renata Sadowa – Dyrektor oddziału Wrocław II

PÓŁNOC Nieruchomości jest silną ogólnopolską marką i cieszy się dobrą opinią nawet wśród konkurencji. Jest rozpoznawalna i dobrze kojarzona przez klientów biur nieruchomości. Ważne jest też to, że ma wypracowane dobre standardy obsługi co pozwala mi stworzyć profesjonalne biuro i być w swoim działaniu bardziej skuteczną.

Krzysztof Pelowski – przez 4,5 roku Dyrektor ds. Rozwoju Sieci w Północ Nieruchomości, właściciel oddziału w Krakowie

Przez ponad 4 lata miałem styczność z osobami, które prowadzą swoje biura w całej Polsce. Sam wdrożyłem ponad 20 biur. W ostatnich latach uczestniczyłem również w wielu szkoleniach managerskich, marketingowych i sprzedażowych.

(więcej…)

Dariusz Siewierski – Dyrektor Oddziału w Zakopanem

PÓŁNOC Nieruchomości daje prestiż i możliwość dalszego rozwoju. Tylko ogólnopolska sieć gwarantuje zaplecze niezbędne do prowadzenia nowoczesnego biura nieruchomości.

Andrzej Rudkowski – oddział w Rumii

Chcieliśmy poszerzyć dotychczasową działalność Kancelarii Doradztwa Prawnego. Przekonał nas profesjonalizm, partnerstwo jak i system szkolenia dla agentów prowadzony przez fachowców w branży nieruchomości.

Znajdź nieruchomość