fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Opinie

Patrycja Rozmarynowska – Jastrzębska właścicielka Oddziału Bielsko-Biała

Nie ukrywam, że gdy podjęłam wraz z mężem decyzję o otwarciu biura, zrobiłam research na polskim rynku i okazało się, że PÓŁNOC Nieruchomości daje mi wszystko to na czym mi zależało, a mianowicie z jednej strony wolną rękę w działaniu, z drugiej pełne wsparcie i „know-how” branży, co dla mnie jako osoby niedoświadczonej w tym segmencie miało ogromne znaczenie.

Łukasz Dąbkowski właściciel Oddziału Ełk

Północ Nieruchomości to silna polska marka obejmująca swoim działaniem cały kraj. 20 lat doświadczenia na rynku, blisko 50 oddziałów w całej Polsce oraz 70 000 osób, które skorzystało już z usług sieci upewniło nasz wybór.

Dariusz Kwiecień właściciel Oddziału Gliwice

Nie od razu wybrałem partnera do współpracy. Zastanawiałem się nad różnymi rozwiązaniami, ale ostatecznie zdecydowałem się na Północ Nieruchomości, ponieważ chcę współpracować z profesjonalistami. Jest to jedna z niewielu sieci w branży z tak dużym doświadczeniem i znakomitymi opiniami na rynku. Poza tym to polska firma.

Agnieszka Renner właścicielka Oddziałów Pabianice i Wrocław II

Oddział w Pabianicach, który prowadzę od 6 lat jest bardzo stabilny, cieszy się dobrą opinią i dużą ilością klientów. Zgrany zespół agentów, przygotowanych do standardów , profesjonalnej obsługi klientów jak i bezpiecznych transakcji. W związku z tym przyszedł czas na nowe wyzwania. Stąd też pomysł na kolejny oddział Północ Nieruchomości we Wrocławiu.

Małgorzata Wasiak-Kubulus właścicielka Oddziału Katowice

Praca w branży nieruchomości interesowała mnie od dłuższego czasu. Franczyza w obrocie nieruchomości umożliwia łatwiejszy start na trudnym i skomplikowanym rynku, niż samodzielne otwarcie biura nieruchomości. A dlaczego marka Północ Nieruchomości? Po kilku rozmowach z innymi Franczyzodawcami, Północ Nieruchomości zaoferowało najbardziej konkurencyjne warunki na „Start” i największe wsparcie.

Katarzyna Suwalska właścicielka Oddziału Tychy

W biznesie warto mieć zaufanego partnera, a PÓŁNOC Nieruchomości z pewnością jest taką firmą. Ponad 50 biur w całej Polsce pokazuje skalę działalności firmy, obecność na rynku od blisko 20 lat to potwierdzenie ogromnej wiedzy oraz profesjonalizmu, który wyróżnia każdy z oddziałów marki PÓŁNOC. (więcej…)

Filip Hoszowski właściciel Oddziału Kłodzko

Przez ostatnie 2 lata prześwietlałem rynek mieszkań w poszukiwaniu czegoś dla siebie. Północ Nieruchomości wydało mi się najbardziej ułożoną strukturą, kładącą nacisk na kulturę obsługi i profesjonalizm, a mi na tym właśnie zależało. (więcej…)

Adrianna Biernacka właścicielka Oddziału Częstochowa

Działając w ramach marki Północ Nieruchomości otwieramy przed sobą nowe możliwości zarówno rozwoju naszego biznesu jak i rozwoju naszych kompetencji. Wspólne działania dostarczą nam dodatkowy bodziec do wzrostu, który pozwoli osiągać założone cele.

Rafał Szczepaniak właściciel Oddziału Bolesławiec

Moim zdaniem sieć Północ Nieruchomości oferuje najwięcej korzyści swoim franczyzobiorcom w porównaniu z innymi sieciami. Mam tu na myśli pewnego rodzaju niezależność franczyzobiorcy, know how, duże wsparcie ze strony osób wprowadzających do sieci i umiarkowane koszty związane z funkcjonowaniem biura pod marką PN. (więcej…)

Agnieszka Kasińska właścicielka Oddziału Świdnica

Bardzo długo szukałam odpowiedniego partnera z rynku obrotu nieruchomościami. Na firmę Północ Nieruchomości trafiłam poprzez portal franchising.pl. Zaczęłam regularnie śledzić poczynania marki i zauważyłam, że jest to naprawdę dynamicznie rozwijająca się sieć z ogromnym doświadczeniem i rzeszą specjalistów, (więcej…)

Znajdź nieruchomość