Profesjonaliści w nieruchomościach

Opinie

Katarzyna Suwalska Dyrektor Oddziału Tychy

W biznesie warto mieć zaufanego partnera, a PÓŁNOC Nieruchomości z pewnością jest taką firmą. Ponad 50 biur w całej Polsce pokazuje skalę działalności firmy, obecność na rynku od blisko 20 lat to potwierdzenie ogromnej wiedzy oraz profesjonalizmu, który wyróżnia każdy z oddziałów marki PÓŁNOC. (więcej…)

Filip Hoszowski Dyrektor Oddziału Kłodzko

Przez ostatnie 2 lata prześwietlałem rynek mieszkań w poszukiwaniu czegoś dla siebie. Północ Nieruchomości wydało mi się najbardziej ułożoną strukturą, kładącą nacisk na kulturę obsługi i profesjonalizm, a mi na tym właśnie zależało. (więcej…)

Adrianna Biernacka Dyrektor Oddziału Częstochowa

Działając w ramach marki Północ Nieruchomości otwieramy przed sobą nowe możliwości zarówno rozwoju naszego biznesu jak i rozwoju naszych kompetencji. Wspólne działania dostarczą nam dodatkowy bodziec do wzrostu, który pozwoli osiągać założone cele.

Rafał Szczepaniak Dyrektor Oddziału Bolesławiec

Moim zdaniem sieć Północ Nieruchomości oferuje najwięcej korzyści swoim franczyzobiorcom w porównaniu z innymi sieciami. Mam tu na myśli pewnego rodzaju niezależność franczyzobiorcy, know how, duże wsparcie ze strony osób wprowadzających do sieci i umiarkowane koszty związane z funkcjonowaniem biura pod marką PN. (więcej…)

Joanna Chęć Dyrektor Oddziału Rzeszów Centrum

Zdecydowanie łatwiej jest zaistnieć na rynku pod skrzydłami znanej marki niż jako początkujące biuro „no name”. Firma Północ Nieruchomości ma ugruntowaną pozycję na rynku i dobrze się kojarzy klientom. Równie wysoki poziom usług chcemy oferować na rzeszowskim rynku.

Anna Kuśmierz Dyrektor Oddziału Wrocław III

Uważamy, że prowadzenie biura pod rozpoznawalną marką jest świetnym rozwiązaniem dla początkujących przedsiębiorców, którzy w działalności biznesowej stawiają pierwsze kroki. Franczyza to rozwiązanie, które wybiera wielu przedsiębiorców. (więcej…)

Agnieszka Kasińska Dyrektor Oddziału Świdnica

Bardzo długo szukałam odpowiedniego partnera z rynku obrotu nieruchomościami. Na firmę Północ Nieruchomości trafiłam poprzez portal franchising.pl. Zaczęłam regularnie śledzić poczynania marki i zauważyłam, że jest to naprawdę dynamicznie rozwijająca się sieć z ogromnym doświadczeniem i rzeszą specjalistów, (więcej…)

Małgorzata Moszczyńska – Dyrektor oddziału Giżycko

W związku z dotychczasowymi pozytywnymi doświadczeniami związanymi z systemem franczyzowym najlepszym pomysłem okazało się znalezienie najlepszego pośrednika sieciowego, który zaproponuje najlepsze warunki współpracy, (więcej…)

Jakub Misiewicz – Dyrektor oddziału Warszawa

Zdecydowałem się współpracować z marką Północ Nieruchomości, ze względu na elastyczność jaką od nich otrzymałem. W ramach mojego pomysłu na biznes oprócz biura nieruchomości, w którym bardzo profesjonalnie pomaga mi Północ Nieruchomości otworzyłem biuro Doradztwa Kredytowego.

Krzysztof Pelowski – przez 4,5 roku Dyrektor ds. Rozwoju Sieci w Północ Nieruchomości, właściciel oddziału w Krakowie

Przez ponad 4 lata miałem styczność z osobami, które prowadzą swoje biura w całej Polsce. Sam wdrożyłem ponad 20 biur. W ostatnich latach uczestniczyłem również w wielu szkoleniach managerskich, marketingowych i sprzedażowych.

(więcej…)

Znajdź nieruchomość