Profesjonaliści w nieruchomościach

Opinie

Agnieszka Kasińska

Agnieszka Kasińska Dyrektor Oddziału Świdnica

Bardzo długo szukałam odpowiedniego partnera z rynku obrotu nieruchomościami. Na firmę Północ Nieruchomości trafiłam poprzez portal franchising.pl. Zaczęłam regularnie śledzić poczynania marki i zauważyłam, że jest to naprawdę dynamicznie rozwijająca się sieć z ogromnym doświadczeniem i rzeszą specjalistów, (więcej…)

Małgorzata Moszczyńska – Dyrektor oddziału Giżycko

W związku z dotychczasowymi pozytywnymi doświadczeniami związanymi z systemem franczyzowym najlepszym pomysłem okazało się znalezienie najlepszego pośrednika sieciowego, który zaproponuje najlepsze warunki współpracy, (więcej…)

Małgorzata Moszczyńska
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jakub Misiewicz – Dyrektor oddziału Warszawa

Zdecydowałem się współpracować z marką Północ Nieruchomości, ze względu na elastyczność jaką od nich otrzymałem. W ramach mojego pomysłu na biznes oprócz biura nieruchomości, w którym bardzo profesjonalnie pomaga mi Północ Nieruchomości otworzyłem biuro Doradztwa Kredytowego.

Rafał Topolewski – Dyrektor oddziału Rypin

Przy wyborze marki priorytetem dla nas była wysoka jakość oferowanych usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Północ Nieruchomości gwarantuje nam to i mam pewność, że oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi związane z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości.

20160427_102611
Renata Sadowa

Renata Sadowa – Dyrektor oddziału Wrocław II

PÓŁNOC Nieruchomości jest silną ogólnopolską marką i cieszy się dobrą opinią nawet wśród konkurencji. Jest rozpoznawalna i dobrze kojarzona przez klientów biur nieruchomości. Ważne jest też to, że ma wypracowane dobre standardy obsługi co pozwala mi stworzyć profesjonalne biuro i być w swoim działaniu bardziej skuteczną.

Krzysztof Pelowski – przez 4,5 roku Dyrektor ds. Rozwoju Sieci w Północ Nieruchomości, właściciel oddziału w Krakowie

Przez ponad 4 lata miałem styczność z osobami, które prowadzą swoje biura w całej Polsce. Sam wdrożyłem ponad 20 biur. W ostatnich latach uczestniczyłem również w wielu szkoleniach managerskich, marketingowych i sprzedażowych.

(więcej…)

Krzysztof Pelowski
dsiewierski

Dariusz Siewierski – Dyrektor Oddziału w Zakopanem

PÓŁNOC Nieruchomości daje prestiż i możliwość dalszego rozwoju. Tylko ogólnopolska sieć gwarantuje zaplecze niezbędne do prowadzenia nowoczesnego biura nieruchomości.

Andrzej Rudkowski – oddział w Rumii

Chcieliśmy poszerzyć dotychczasową działalność Kancelarii Doradztwa Prawnego. Przekonał nas profesjonalizm, partnerstwo jak i system szkolenia dla agentów prowadzony przez fachowców w branży nieruchomości.

arudkowski
zdymarkowski

Zbigniew Dymarkowski – Dyrektor Oddziału w Bydgoszczy

Północ Nieruchomości to duża sieć, mająca około 50 oddziałów w całym kraju, a to było dla mnie niezwykle ważnym atutem.

Znajdź nieruchomość