Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Paweł Cenzer

Paweł Cenzer

Dyrektor oddziału
600-694-110-
Napisz do mnie »
Marek Władysławski

Marek Władysławski

Kierownik oddziału
697-505-600-
Napisz do mnie »
Małgorzata Madrak

Małgorzata Madrak

Doradca ds. nieruchomości
504-955-517-
Napisz do mnie »
Teresa Łysiak

Teresa Łysiak

Doradca ds. nieruchomości
666-084-037-
Napisz do mnie »
Paulina Chmielińska

Paulina Chmielińska

Doradca ds. nieruchomości
515-976-782-
Napisz do mnie »

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Ostrołęka

Ostrołęka to miasto leżące w sercu Kurpii, na skraju Puszczy Zielonej. To tu właśnie znajdą Państwo zlokalizowane w samym centrum Starego Miasta, biuro PÓŁNOC Nieruchomości, Nasz oddział rozwija się bardzo dynamicznie. Z pełnym entuzjazmem i życzliwością dzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem zawodowym. Aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie, na bieżąco pogłębiamy swoją wiedzę oraz zdobywamy nowe umiejętności. Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie kupna, sprzedaży oraz wynajmu domów, mieszkań, gruntów, lokali, magazynów, obiektów komercyjnych nie tylko na terenie miasta Ostrołęki i okolic, ale też całej Polski. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, działamy na zasadzie uczciwej konkurencji i szacunku. jesteśmy wobec naszych partnerów rzetelni i lojalni. Na bieżąco informujemy klienta o przebiegu transakcji.

Uważamy, że mieszkanie lub dom to nie tylko „cztery kąty” i obiekt kojarzący się głównie z transakcją, ale przede wszystkim jest to miejsce, w którym spędzamy większość swojego wolnego czasu. Dlatego z ogromnym zaangażowaniem staramy się, aby zakup z nami stał się prawdziwą satysfakcją!

Współpracujemy z profesjonalistami z różnych dziedzin, którzy niezbędni są na rynku nieruchomości (kancelarie notarialne i adwokackie, rzeczoznawcy majątkowi, geodeci, sądy, banki, instytucje finansowe).

Dlaczego akurat nasze biuro?

Bezpieczeństwo transakcji, profesjonalna i skuteczna obsługa oraz zadowolenie klienta, to nasze priorytety. Oferujemy bezpłatną pomoc w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Przede wszystkim kierujemy się dobrem klienta, co sprawia, że większość z nich chętnie do nas wraca! Jeśli chcesz nam powierzyć do sprzedaży lub wynajmu swoją nieruchomość lub nabyć nieruchomość, po prostu zgłoś się do nas! Jesteśmy do dyspozycji w dogodnym dla Państwa czasie.

Zapraszamy do współpracy!