fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Ostrołęka

Ostrołęka to miasto leżące w sercu Kurpii, na skraju Puszczy Zielonej. To tu właśnie znajdą Państwo zlokalizowane w samym centrum Starego Miasta, biuro PÓŁNOC Nieruchomości, Nasz oddział rozwija się bardzo dynamicznie. Z pełnym entuzjazmem i życzliwością dzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem zawodowym. Aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie, na bieżąco pogłębiamy swoją wiedzę oraz zdobywamy nowe umiejętności. Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie kupna, sprzedaży oraz wynajmu domów, mieszkań, gruntów, lokali, magazynów, obiektów komercyjnych nie tylko na terenie miasta Ostrołęki i okolic, ale też całej Polski. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, działamy na zasadzie uczciwej konkurencji i szacunku. jesteśmy wobec naszych partnerów rzetelni i lojalni. Na bieżąco informujemy klienta o przebiegu transakcji.

Uważamy, że mieszkanie lub dom to nie tylko „cztery kąty” i obiekt kojarzący się głównie z transakcją, ale przede wszystkim jest to miejsce, w którym spędzamy większość swojego wolnego czasu. Dlatego z ogromnym zaangażowaniem staramy się, aby zakup z nami stał się prawdziwą satysfakcją!

Współpracujemy z profesjonalistami z różnych dziedzin, którzy niezbędni są na rynku nieruchomości (kancelarie notarialne i adwokackie, rzeczoznawcy majątkowi, geodeci, sądy, banki, instytucje finansowe).

Dlaczego akurat nasze biuro?

Bezpieczeństwo transakcji, profesjonalna i skuteczna obsługa oraz zadowolenie klienta, to nasze priorytety. Oferujemy bezpłatną pomoc w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. Przede wszystkim kierujemy się dobrem klienta, co sprawia, że większość z nich chętnie do nas wraca! Jeśli chcesz nam powierzyć do sprzedaży lub wynajmu swoją nieruchomość lub nabyć nieruchomość, po prostu zgłoś się do nas! Jesteśmy do dyspozycji w dogodnym dla Państwa czasie.

Zapraszamy do współpracy!