fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Pabianice


PÓŁNOC Nieruchomości to sieć biur na terenie całej Polski. Marka ta powstała w 1999 roku. Oddział w Pabianicach istnieje od kwietnia 2012 roku.

Od samego początku działalności osiągaliśmy sukcesy w pośrednictwie w sprzedaży i wynajmie mieszkań oraz domów. Odzwierciedleniem tych sukcesów było zajęcie III miejsca na całą Polskę Dyrektora oddziału Agnieszki Renner w kategorii ,,Pośrednik roku 2012” i kolejno II miejsce ,,Pośrednik roku 2013”, II miejsce ,,Pośrednik roku 2014”, I miejsce "Doradca roku 2015", I miejsce "Doradca roku 2016", I miejsce "Doradca roku 2017", I miejsce "Doradca roku 2018" oraz II miejsce "Doradca roku 2019".

Świadczymy kompleksową obsługę wszelkich usług związanych z doradztwem i pośrednictwem w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmie, najmie : mieszkań , domów, gruntów, lokali użytkowych, obiektów komercyjnych jak i magazynów .

Specjalizujemy się w pośrednictwie kredytowym. Posiadamy 17 letni staż w branży bankowej. Współpracujemy z wszystkimi bankami. Wybieramy najkorzystniejszą na rynku ofertę dla klienta. Jesteśmy w stanie uzyskać wstępną decyzję kredytową w dwa dni!

Specjalizujemy się i służymy doradztwem w trudnych i nietypowych sprawach związanych z nieruchomościami, szacowaniem wartości oraz ich stanem prawnym . Wysoką jakość usług i profesjonalizm naszym klientom zapewnia doświadczony zespół doradców ds. nieruchomości. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi, notariuszami, bankami, sądami, instytucjami finansowymi, architektami, geodetami, specjalistami z branży budowlanej.

Profesjonalizm, skuteczność , gotowość pomocy na każdym etapie transakcji , utrzymywanie dobrych , długotrwałych relacji są naszą wizytówką. Klienci cenią nas za uczciwość, dotrzymywanie terminów i bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Stawiamy na zadowolenie klienta i polecenie.

Nasze referencje

Referencje Pabianice 1Referencje Pabianice 2Referencje Pabianice 3Referencje Pabianice 4Referencje Pabianice 5Referencje Pabianice 6Referencje Pabianice 7Referencje PabianiceReferencje PabianiceReferencje Pabianice 9Referencje Pabianice 10Referencje Pabianice 11Referencje Pabianice 12Referencje Pabianice 13Referencje Pabianice 14Referencje Pabianice 14Referencje Pabianice 14