Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Agnieszka Renner

Agnieszka Renner

Dyrektor oddziału
602-459-354-
Napisz do mnie »
Katarzyna Wieczorek

Katarzyna Wieczorek

Doradca ds. nieruchomości
883-647-169-
Napisz do mnie »
Barbara Kolasa

Barbara Kolasa

Doradca ds. nieruchomości
692-400-228-
Napisz do mnie »

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Pabianice

PÓŁNOC Nieruchomości to sieć biur na terenie całej Polski. Marka ta powstała w 1999 roku. Oddział w Pabianicach istnieje od kwietnia 2012 roku.

Od samego początku działalności osiągaliśmy sukcesy w pośrednictwie w sprzedaży i wynajmie mieszkań oraz domów. Odzwierciedleniem tych sukcesów było zajęcie III miejsca na całą Polskę Dyrektora oddziału Agnieszki Renner w kategorii ,,Pośrednik roku 2012” i kolejno II miejsce ,,Pośrednik roku 2013”, II miejsce ,,Pośrednik roku 2014”, I miejsce "Doradca roku 2015", I miejsce "Doradca roku 2016" oraz I miejsce "Doradca roku 2017".

Świadczymy kompleksową obsługę wszelkich usług związanych z doradztwem i pośrednictwem w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmie, najmie : mieszkań , domów, gruntów, lokali użytkowych, obiektów komercyjnych jak i magazynów .

Specjalizujemy się w pośrednictwie kredytowym. Posiadamy 17 letni staż w branży bankowej. Współpracujemy z wszystkimi bankami. Wybieramy najkorzystniejszą na rynku ofertę dla klienta. Jesteśmy w stanie uzyskać wstępną decyzję kredytową w dwa dni!

Specjalizujemy się i służymy doradztwem w trudnych i nietypowych sprawach związanych z nieruchomościami, szacowaniem wartości oraz ich stanem prawnym . Wysoką jakość usług i profesjonalizm naszym klientom zapewnia doświadczony zespół doradców ds. nieruchomości. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi, notariuszami, bankami, sądami, instytucjami finansowymi, architektami, geodetami, specjalistami z branży budowlanej.

Profesjonalizm, skuteczność , gotowość pomocy na każdym etapie transakcji , utrzymywanie dobrych , długotrwałych relacji są naszą wizytówką. Klienci cenią nas za uczciwość, dotrzymywanie terminów i bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Stawiamy na zadowolenie klienta i polecenie.

Nasze referencje

Referencje Pabianice 1Referencje Pabianice 2Referencje Pabianice 3Referencje Pabianice 4Referencje Pabianice 5Referencje Pabianice 6Referencje Pabianice 7Referencje PabianiceReferencje PabianiceReferencje Pabianice 9Referencje Pabianice 10Referencje Pabianice 11