fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Bolszewo

1 800 PLN

Wyślij znajomemuPodaj wynik równania:

 
  • Cena 1 800 PLN
  • Cena za m2 19,35 PLN
  • Rynek Wtórny
  • Powierzchnia 93 m2
  • Przeznaczenie (obiekt) Biurowe
  • Przeznaczenie dodatkowe (obiekt) Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe
  • Prąd Tak
  • Numer oferty 239/3877/OOW

OPIS

Lokal (93m2) nieopodal centrum Bolszewa do wynajęcia od marca 2020.

Lokum znajduje się na 1 piętrze 2 kondygnacyjnego budynku przy ulicy Głównej w Bolszewie. Na parterze znajduję się firma usługowa.

W skład lokalu wchodzą:
- przedpokój 9,8 m2,
- pokój 19,6 m2,
- salon z kominkiem 30,7 m2,
- pokój 14,6 m2,
- kuchnia 10,3 m2,
- WC 1 m2,
- łazienka 6,8 m2,
- balkon 15 m2.

Do pomieszczeń wchodzi się oddzielną, gustownie wykończoną klatką schodową.

Lokal jest bardzo przestronny, elegancko wykończony, słoneczny, dzięki dużym oknom. W pokojach oraz w przedpokoju podłogi wykończone wysokiej jakości parkietem dębowym. Kuchnia, łazienka i toaleta wyłożone kaflami w jasnych kolorach. W salonie znajduje się narożny kominek wraz z miejscem na przechowywanie drewna. Wszystkie parapety wykonane z marmuru. Drzwi, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne wykonane w wysokiej jakości materiałów. Szerokie, drewniane ościeżnice w kolorze ciemnego brązu nadają wnętrzu dodatkowego szyku. Kuchnia wyposażona jest w meble oraz niezbędny sprzęt AGD. Łazienka oraz toaleta przygotowane do użytku. Lokal zaopatrzony jest w rolety antywłamaniowe.

Budynek umiejscowiony na spokojnej ulicy, nieopodal centrum Bolszewa. Od mieszkania dzieli nas jedynie odległość 500 m od DK nr 6. Około 300 m od lokalu, na ulicy Szkolnej znajduje się przystanek autobusowy. W niewielkiej odległości ok 500 m można znaleźć centrum handlowe Comes, aptekę, sklep mięsny Dominik, Tesco, drogerię Rossmann, dyskont Biedronka oraz wiele innych. Po drugiej stronie centrum handlowego znajduje się duży park miejski.

Lokal dostępny będzie od marca 2020.

Kaucja wynosi 1500 zł.

Czynsz miesięczny 1800 zł plus opłaty za media.

Zainteresowanych ofertą zapraszam na prezentację.

Dorota Łaga tel. 505 792 278

Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Dorota Łaga

Podaj wynik równania:

Administratorem danych jest Spółka Północ Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (adres: ul. Balicka 35, 30-149 Kraków), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000480893, NIP 6772377759 (dalej Administrator danych).… czytaj więcej