Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Rzeszów CentrumPółnoc Nieruchomości RZESZÓW CENTRUM zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie doradztwa i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zakres naszych usług obejmuje kupno, sprzedaż, wynajem oraz najem: mieszkań, domów, gruntów, lokali użytkowych i obiektów komercyjnych.

Oferujemy wysoką jakość usług i profesjonalną obsługę. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego też do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Na każdym etapie współpracy służymy pomocą tak, aby jak najbardziej ułatwić naszym klientom proces sprzedaży/kupna nieruchomości. Współpracujemy z notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, instytucjami finansowymi, geodetami oraz specjalistami z branży budowlanej.

W ofercie posiadamy również wiele interesujących obiektów komercyjnych, które są doskonałą lokatą kapitału. Fachowe doradztwo w tym zakresie oferujemy dzięki współpracy z firmą consultingową z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych.

Zapraszamy do współpracy.

Północ Nieruchomości Rzeszów Centrum - Sprzedajemy nieruchomości - nie obietnice.