Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Urszula Ostrowska

Urszula Ostrowska

Dyrektor oddziału
693-629-866-
Napisz do mnie »
Katarzyna Kucharek

Katarzyna Kucharek

Doradca ds. nieruchomości
531-707-096-
Napisz do mnie »
Agnieszka Gajowniczek

Agnieszka Gajowniczek

Doradca ds. nieruchości
798-988-028-
Napisz do mnie »

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Siedlce

PÓŁNOC Nieruchomości to marka, której korzenie sięgają 1999 roku. W tej chwili zaliczamy się do największych biur nieruchomości w Polsce. Tworzymy sieć blisko 50-ciu oddziałów współpracujących ze sobą.

Biuro nieruchomości w Siedlcach istnieje od 2012 roku. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wysoką jakość usług i profesjonalizm naszych Klientom zapewnia doświadczony i wykwalifikowany zespół doradców ds. nieruchomości. Zajmujemy się pośrednictwem w kupnie, sprzedaży, wynajmie i najmie nieruchomości mieszkań, domów, lokali, nieruchomości komercyjnych oraz gruntów na terenie Siedlec oraz w okolicy.

Jesteśmy prężnie działającym zespołem. Zapewniamy naszym klientom indywidualne podejście do każdego z nich oraz reprezentowanie ich w jak najlepszy sposób poprzez wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Współpracujemy również z doświadczonymi doradcami kredytowymi, co także w wielu przypadkach przyczynia się do usprawnienia procesu kupna i sprzedaży nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy z nami. Jesteśmy skuteczni!!!