fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Słupsk

Oddział w Słupsku, który rozpoczął działalność w 2014 r., od początku swego istnienia funkcjonuje w oparciu o najwyższe standardy jakości obsługi klienta. Naszą zaletą jest pełne dotrzymywanie obietnic i umówionych terminów.

Jesteśmy uczciwi, jak i wiarygodni w tym co robimy. Łączymy doświadczenie ze skutecznością. Nie brakuje u nas pozytywnej energii, solidnej wiedzy, a co najważniejsze chęci do działania. Czas Klientów, jak i nasz jest bardzo cenny, dlatego kontaktujemy się i umawiamy wówczas, gdy mamy już konkretne informacje.

Priorytetem dla nas jest wysoka jakość oferowanych przez nas usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Pośredniczymy w kupnie, sprzedaży, wynajmie i najmie nieruchomości (mieszkania, domy, lokale, nieruchomości komercyjne) na terenie Słupska oraz w okolicy.

Chętnie pomagamy oraz współpracujemy z innymi. W tej branży jesteśmy fachowi oraz w pełni skuteczni, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy w miłej i przyjaznej atmosferze z PÓŁNOC Nieruchomości w Słupsku.