Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Damian Pryba

Damian Pryba

Dyrektor oddziału
570-203-860-
Napisz do mnie »
Dariusz Elwert

Dariusz Elwert

Doradca ds. nieruchomości
534-038-960-
Napisz do mnie »

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Słupsk

Oddział w Słupsku, który rozpoczął działalność w 2014 r., od początku swego istnienia funkcjonuje w oparciu o najwyższe standardy jakości obsługi klienta. Naszą zaletą jest pełne dotrzymywanie obietnic i umówionych terminów.

Jesteśmy uczciwi, jak i wiarygodni w tym co robimy. Łączymy doświadczenie ze skutecznością. Nie brakuje u nas pozytywnej energii, solidnej wiedzy, a co najważniejsze chęci do działania. Czas Klientów, jak i nasz jest bardzo cenny, dlatego kontaktujemy się i umawiamy wówczas, gdy mamy już konkretne informacje.

Priorytetem dla nas jest wysoka jakość oferowanych przez nas usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Pośredniczymy w kupnie, sprzedaży, wynajmie i najmie nieruchomości (mieszkania, domy, lokale, nieruchomości komercyjne) na terenie Słupska oraz w okolicy.

Chętnie pomagamy oraz współpracujemy z innymi. W tej branży jesteśmy fachowi oraz w pełni skuteczni, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy w miłej i przyjaznej atmosferze z PÓŁNOC Nieruchomości w Słupsku.