Profesjonaliści w nieruchomościach

Sprzedaj z Północ Nieruchomości

Jest co najmniej kilka powodów, dla których warto zaufać doradcom PÓŁNOC Nieruchomości przy sprzedaży swojej nieruchomości. Kilkanaście lat działalności firmy na polskim rynku nieruchomości zaprocentowało wypracowaniem standardów pośrednictwa porównywalnych z najlepszymi wzorcami europejskimi i światowymi. Oto dlaczego warto z nami współpracować:

BEZPIECZEŃSTWO
Doświadczenie oraz systematycznie uzupełniana wiedza doradców PÓŁNOC Nieruchomości pozwalają na oszacowanie wszelkich ryzyk pojawiających się w procesie oferowania i sprzedaży nieruchomości. Z nami nic Cię nie zaskoczy. Od momentu zawarcia umowy pośrednictwa nasze działania będą skoncentrowane na jak najszybszym sfinalizowaniu sprzedaży, uzyskaniu satysfakcjonującej ceny transakcyjnej oraz zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa transakcji.

 

PROFESJONALIZM
Tworzymy firmę zajmującą się w sposób profesjonalny obsługą rynku nieruchomości. U nas nic nie dzieje się przypadkowo. Dla każdej zgłoszonej nam nieruchomości tworzymy indywidualny plan sprzedaży, który realizujemy krok po kroku; poczynając od przygotowania profesjonalnej oferty, poprzez prezentowanie nieruchomości potencjalnym nabywcom, aż do umówienia terminu umowy sprzedaży u notariusza.

 

ZNAJOMOŚĆ RYNKU
Sieć PÓŁNOC Nieruchomości obsługuje setki transakcji sprzedaży nieruchomości w ciągu roku. Dobrze wiemy co się sprzedaje, jak długo i za ile. Wiedza ta pozwala nam w sposób właściwy poprowadzić proces sprzedaży nieruchomości z uwzględnieniem trafnego oszacowania ceny ofertowej.

 

 

DORADZTWO
Każdy klient sprzedający z nami swoją nieruchomość jest obsługiwany przez przydzielonego mu doradcę ds. nieruchomości. Doradca będzie do Twojej dyspozycji w przypadku pojawiających się pytań i wątpliwości. Możesz również liczyć na jego pomoc w kwestiach związanych z przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży.

 

 

SKUTECZNY MARKETING
Dobrze wiemy, że odpowiednio zaplanowana promocja oferty jest warunkiem korzystnej sprzedaży nieruchomości. Dlatego Twoja oferta znajdzie się we wszystkich liczących się polskich portalach nieruchomości oraz w sieciowym serwisie www.polnoc.pl. Ponadto wybrane oferty publikujemy w sieciowym Katalogu Nieruchomości, który jest dostępny we wszystkich biurach PÓŁNOC Nieruchomości.

 

 

thumb35WYGODA
Pamiętaj, że proces sprzedaży nieruchomości to nie tylko opublikowanie oferty w Internecie, ale również czynności związane z przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży m.in. pod względem formalno-prawnym, prezentowanie nieruchomości potencjalnym nabywcom oraz zorganizowanie transakcji uwzględniające skompletowanie niezbędnych dokumentów. Czy nie jest miło mieć świadomość, że wszystkie te czynności wykona za nas doświadczony specjalista?

Zgłoś nieruchomość

Imię
Nazwisko
Telefon
Telefon kom.
Email
Typ nieruchomości
Typ transakcji
 
Miejscowość
Cena
 
Uwagi:

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest PÓŁNOC Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy Balicka 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).