fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Świdnica

Zajmujemy się kompleksową obsługą Klienta w zakresie kupna/ sprzedaży, wynajmu/najmu mieszkań, domów, działek oraz lokali, zapewniając komfort i bezpieczeństwo transakcji.

Mając na uwadze najwyższe standardy obsługi Klienta oraz jego zadowolenie skupiamy się na umowach Premium, które otwierają szereg nowoczesnych kanałów promocji i marketingu, pozwalających dotrzeć do coraz bardziej wymagających odbiorców.

Korzystając z naszych usług ,mają Państwo do wyboru szeroki wachlarz narzędzi promocyjnych, np. profesjonalną sesję zdjęciową, usługi home stagera, wirtualne spacery po nieruchomości , video marketing, rzuty interaktywne, itp.

Zgłaszaną do nas ofertę, traktujemy z należytą starannością, od sprawdzenia jej stanu prawnego, poprzez zgromadzenie wymaganej dokumentacji, aspekty negocjacyjne aż do bezpiecznego sfinalizowania transakcji i przekazania kluczy. Towarzyszymy naszym Klientom na każdym etapie tej ważnej, życiowej decyzji.

Poprzez swoją rzetelną, profesjonalną i etyczną pracę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, chcemy zmieniać wizerunek pośrednika nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, która gwarantuje bezpieczeństwo i szybkość transakcji.

NASZE REFERENCJE

Referencje Świdnica