fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Tychy

Profesjonalizm, bardzo dobra organizacja pracy, zaawansowane technologie oraz 10-letnie doświadczenie w branży finansowej związanej z rynkiem nieruchomości zdecydowało o tym, że w Tychach powstał nowy oddział PÓŁNOC Nieruchomości.

Priorytetem dla nas jest indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych
i komercyjnych na terenie Tychów oraz miast sąsiadujących. Pośredniczymy w kupnie, sprzedaży, wynajmie i najmie nieruchomości.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową oraz bezpieczną obsługę na każdym etapie realizacji transakcji, od pierwszego kontaktu, poprzez sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, zebrania wymaganych dokumentów, prezentację nieruchomości i jej promowanie, aż do bezpiecznego sfinalizowania transakcji i przekazania kluczy.

Z myślą o klientach kupujących, działalnością wspomagającą biura jest doradztwo kredytowe, aby klient w jednym miejscu otrzymał pełne wsparcie przy realizacji transakcji.

Nasze biuro wyróżnia:
– indywidualnie dopasowany plan marketingowy,
– wirtualna prezentacja nieruchomości 360,
– pośrednictwo w obrocie nieruchomościami połączone z analizą kredytową w jednym miejscu,
– usługa sprzedaży działek wraz z kompleksową koncepcją budowy domu.

Zapraszamy do współpracy!

Nasze referencje: