fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Klaudia Sikorska-Maciąg

Klaudia Sikorska-Maciąg

Dyrektor oddziału
516-025-585
Napisz do mnie »
Zobacz moje oferty »

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Wolbrom

Północ Nieruchomości oddział Wolbrom działa w branży nieruchomości od niemalże 10 lat, do sieci dołączył w 2011 roku. Od początku istnienia specjalizujemy się w sprzedaży oraz najmie: domów, lokali mieszkalnych ,lokali usługowych, gruntów, hal i magazynów oraz obiektów komercyjnych na terenie miasta i gminy Wolbrom oraz okolic, sięgając aż po granice Śląska .

Zapewniamy kompleksową obsługę przy powierzonych nam nieruchomościach, począwszy od przyjęcia oferty, wizji lokalnej nieruchomości, skompletowania pełnej dokumentacji wraz ze sprawdzeniem stanu prawnego, poprzez znalezienie nabywcy, negocjacje najlepszych warunków dla obu Stron-kupujących i sprzedających aż po finalizację transakcji u notariusza.

Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu finansowania nieruchomości-kredytów hipotecznych oraz gotówkowych.

Do każdej powierzonej nam nieruchomości podchodzimy indywidualnie oraz profesjonalnie. Przykładamy wielką wagę do jakości świadczonych usług.

Jeżeli chcesz nabyć lub sprzedać nieruchomość zapraszamy do współpracy z Północ Nieruchomości Wolbrom.

ZAPRASZAMY.