fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Wrocław - Plac Grunwaldzki, Cypriana Kamila Norwida

855 000 PLN

Wyślij znajomemuPodaj wynik równania:

 
 • Powierzchnia 88,70 m2
 • Rynek Wtórny
 • Cena za m2 9 639,23 PLN
 • Rodzaj budynku Niski blok
 • Rok budowy 2004
 • Piętro 0
 • Liczba pięter 4
 • Liczba pokoi 4
 • Typ kuchni Aneks
 • Liczba balkonów 0
 • Liczba tarasów 1
 • Liczba miejsc parkingowych naziemnych 0
 • Liczba miejsc parkingowych podziemnych 0
 • Numer oferty 93865/3877/OMS

OPIS

Na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu, dzielnica Śródmieście, osiedle Plac Grunwaldzki w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Wrocławskiej, położone na parterze niskiego bloku mieszkalnego z osobnym wejściem. Mieszkanie posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Obecnie znajdują się w nim 4 pokoje i dwie łazienki ale istnieje możliwość zaadoptowania w nim 3 osobnych kawalerek. W toku uzyskiwanie pozwolenia na wymianę okien na większe.

Mieszkanie składać się będzie z trzech kawalerek, każda z łazienką:
- o powierzchni ok. 25 m2,
- o powierzchni ok. 26 m2,
- o powierzchni ok. 27 m2 ,

Mieszkanie jest obecnie remontowane (pozwolenie na przebudowę) dla wydzielenia osobnych kawalerek na jednej KW. Mieszkanie jest idealne jako inwestycja pod wynajem ale równie dobrze nadaje się na biuro.

Standard i wyposażenie: na podłogach panele, płytki oraz wykładzina PCV, okna PCV, w łazience prysznic, WC, umywalka, grzejniki, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Kuchnia wyposażona w meble oraz sprzęt AGD.

Okolica: serce studenckiego kampusu Politechniki Wrocławskiej w bezpośredniej bliskości Placu Grunwaldzkiego, na którym znajduje się szereg przystanków autobusowych i tramwajowych łączących Plac Grunwaldzki z całym miastem oraz miejscowościami okalającymi. W odległości 900 m Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu oraz Szpital Kliniczny nr 1 we Wrocławiu. W pobliżu stacja kolei gondolowej Polinka łącząca tereny Politechniki Wrocławskiej z Przedmieściem Oławskim i Rakowcem. Na Placu Grunwaldzkim znajduje się duże centrum handlowe wraz z kinem. Dookoła liczne bary i restauracje, a także sklepy i lokale usługowe. Osoby lubiące aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu docenią bliskość licznych terenów zielonych.

Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. BEZPŁATNIE pośredniczymy w uzyskaniu kredytu oraz czynnościach notarialnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Twoich potrzeb.

Zapraszam na prezentację oraz po więcej informacji.

Oferta na wyłączność, kontakt tylko przez pośrednika.

Kontakt:
Iwona Grześkowiak
tel.: 502 3250417
e-mail: igrzeskowiak@polnoc.pl

Ewa Paluch
tel.: 533 791 277
e-mail: epaluch@polnoc.pl

PÓŁNOC Nieruchomości Oddział Wrocław 1 Kościuszki
tel. 71 729 76 35
ul. Kościuszki 83/U2A
50-442 Wrocław
nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 20737

Więcej ofert na www.polnoc.pl/wroclaw

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Lokalizacja

Iwona Grześkowiak

Podaj wynik równania:

Administratorem danych jest Spółka Północ Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (adres: ul. Balicka 35, 30-149 Kraków), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000480893, NIP 6772377759 (dalej Administrator danych).… czytaj więcej