fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Wrocław II

PÓŁNOC Nieruchomości to sieć biur na terenie całej Polski. Marka ta powstała w 1999 roku.

Od samego początku działalności osiągaliśmy sukcesy w pośrednictwie w sprzedaży i wynajmie mieszkań oraz domów. Odzwierciedleniem tych sukcesów było zajęcie III miejsca na całą Polskę Dyrektora oddziału Agnieszki Renner w kategorii ,,Pośrednik roku 2012” i kolejno II miejsce ,,Pośrednik roku 2013”, II miejsce ,,Pośrednik roku 2014”, I miejsce „Doradca roku 2015”, I miejsce „Doradca roku 2016”, I miejsce „Doradca roku 2017”  I miejsce „Doradca roku 2018” oraz II miejsce „Doradca roku 2019”.

Świadczymy kompleksową obsługę wszelkich usług związanych z doradztwem i pośrednictwem w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmie, najmie : mieszkań , domów, gruntów, lokali użytkowych, obiektów komercyjnych jak i magazynów .

Specjalizujemy się w pośrednictwie kredytowym. Posiadamy 17 letni staż w branży bankowej. Współpracujemy z wszystkimi bankami. Wybieramy najkorzystniejszą na rynku ofertę dla klienta. Jesteśmy w stanie uzyskać wstępną decyzję kredytową w dwa dni!

Specjalizujemy się i służymy doradztwem w trudnych i nietypowych sprawach związanych z nieruchomościami, szacowaniem wartości oraz ich stanem prawnym . Wysoką jakość usług i profesjonalizm naszym klientom zapewnia doświadczony zespół doradców ds. nieruchomości. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi, notariuszami, bankami, sądami, instytucjami finansowymi, architektami, geodetami, specjalistami z branży budowlanej.

Profesjonalizm, skuteczność , gotowość pomocy na każdym etapie transakcji , utrzymywanie dobrych , długotrwałych relacji są naszą wizytówką. Klienci cenią nas za uczciwość, dotrzymywanie terminów i bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Stawiamy na zadowolenie klienta i polecenie.

Nasze referencje

Referencje Wrocław 1