fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Szukasz

Tysiące ofert w jednym miejscu

W PÓŁNOC Nieruchomości znajdziesz tysiące ofert wynajmu nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych z całej Polski. Wynajmując nieruchomość z PÓŁNOC Nieruchomości oszczędzasz czas i pieniądze, które poświęciłbyś na poszukiwanie najlepszych ofert w wielu miejscach.

Weryfikacja nieruchomości

Każda nieruchomość do wynajęcia znajdująca się w bazie ofert PÓŁNOC Nieruchomości jest weryfikowana pod względem formalno-prawnym. Współpracując z PÓŁNOC Nieruchomości zyskujesz pewność, że transakcja najmu zostanie przeprowadzona w prawidłowy i bezpieczny sposób.

Wszechstronne doradztwo

Doradca PÓŁNOC Nieruchomości pomoże Ci wyselekcjonować oferty wynajmu nieruchomości w największym stopniu spełniające Twoje potrzeby. Nieruchomości, które wzbudzą Twoje zainteresowanie zostaną Ci zaprezentowane w profesjonalny sposób ze szczególnym uwzględnieniem ich najważniejszych cech użytkowych.

Negocjacje z wynajmującym

Możesz liczyć na naszą pomoc podczas negocjacji ceny najmu z właścicielem nieruchomości. Zależy nam na tym, aby warunki najmu były dla Ciebie zadowalające i w jak największym stopniu zabezpieczały Twoje interesy.

Określ czego szukasz

Imię
Nazwisko
Telefon
Telefon kom.
Email
Typ nieruchomości
Typ transakcji
 
Miejscowość
Cena
 
Uwagi:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo poniżej. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Administratorem danych jest Spółka Północ Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (adres: ul. Balicka 35, 30-149 Kraków), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000480893, NIP 6772377759 (dalej Administrator danych).… czytaj więcej

Znajdź nieruchomość