Profesjonaliści w nieruchomościach

Szukasz

Tysiące ofert w jednym miejscu

W PÓŁNOC Nieruchomości znajdziesz tysiące ofert wynajmu nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych z całej Polski. Wynajmując nieruchomość z PÓŁNOC Nieruchomości oszczędzasz czas i pieniądze, które poświęciłbyś na poszukiwanie najlepszych ofert w wielu miejscach.

Weryfikacja nieruchomości

Każda nieruchomość do wynajęcia znajdująca się w bazie ofert PÓŁNOC Nieruchomości jest weryfikowana pod względem formalno-prawnym. Współpracując z PÓŁNOC Nieruchomości zyskujesz pewność, że transakcja najmu zostanie przeprowadzona w prawidłowy i bezpieczny sposób.

Wszechstronne doradztwo

Doradca PÓŁNOC Nieruchomości pomoże Ci wyselekcjonować oferty wynajmu nieruchomości w największym stopniu spełniające Twoje potrzeby. Nieruchomości, które wzbudzą Twoje zainteresowanie zostaną Ci zaprezentowane w profesjonalny sposób ze szczególnym uwzględnieniem ich najważniejszych cech użytkowych.

Negocjacje z wynajmującym

Możesz liczyć na naszą pomoc podczas negocjacji ceny najmu z właścicielem nieruchomości. Zależy nam na tym, aby warunki najmu były dla Ciebie zadowalające i w jak największym stopniu zabezpieczały Twoje interesy.

Określ czego szukasz

Imię
Nazwisko
Telefon
Telefon kom.
Email
Typ nieruchomości
Typ transakcji
 
Miejscowość
Cena
 
Uwagi:

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest PÓŁNOC Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy Balicka 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Znajdź nieruchomość