fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Zamość

Północ Nieruchomości Zamość to jeden z 50 oddziałów ogólnopolskiej sieć biur nieruchomości z 20 letnim doświadczeniem na rynku.

Jeżeli chcesz sprzedać, kupić lub wynająć mieszkanie, dom, działkę, lokal, skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów którzy przeprowadzą Cię bezpiecznie przez cały proces, załatwią za Ciebie wszystkie formalności i doradzą najlepsze rozwiązania.

Północ nieruchomości Zamość będąc częścią ogólnopolskiej sieci posiada dostęp do szerokiej bazy klientów oraz  licznych ofert nieruchomości takich jak domy, mieszkania, działki, lokale i inne. Ponadto Nasz doradca finansowy pomoże Ci uzyskać najlepszy kredyt dopasowany do twoich potrzeb i możliwości.

Zapraszamy do współpracy Północ Nieruchomości Zamość.