Profesjonaliści w nieruchomościach

Zamość

219 000 PLN

Wyślij znajomemuPodaj wynik równania:

 
  • Cena 219 000 PLN
  • Cena za m2 2 546,51 PLN
  • Rynek Wtórny
  • Liczba pokoi 3
  • Typ domu Bliźniak
  • Prąd Tak
  • Rodzaj ogrzewania Kominkowe, Gazowe
  • Piwnica Tak
  • Numer oferty 34332/3877/ODS

OPIS

Planujesz zakup większego mieszkania? Mam dla Ciebie świetną alternatywę!

Dom w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Orzeszkowej w Zamościu.

Jest to dwukondygnacyjny budynek ze strychem o powierzchni użytkowej 86 m2, zlokalizowany na ogrodzonej działce w sąsiedztwie bloków mieszkalnych.

Wybudowano go w technologii tradycyjnej, dach przykryto blachą.
Na parterze znajduje się salon, kuchnia ze spiżarnią, łazienka, wc, przedpokój ze schodami prowadzącymi na piętro. Na piętrze mieszczą się dwa pokoje, łazienka oraz strych, który z łatwością zaadaptować można na kolejny pokój. W korytarzu zamontowano szafę wnękową. Wejście do domu odbywa się przez wiatrołap, w którym znajdują się również schody prowadzące do piwnicy. Mieści się tam kotłownia oraz pomieszczenie gospodarcze.

Przywykłeś do wygody jaką daje mieszkanie w bloku i obawiasz się codziennych obowiązków związanych np. z ogrzewaniem domu? Tutaj nie będziesz miał tego problemu ponieważ dom ogrzewany jest przez piec gazowy. Zainstalowany kominek również daje taką możliwość. W kuchni, łazienkach oraz korytarzu zamontowano ogrzewanie podłogowe. Dom podłączony jest do kanalizacji miejskiej oraz wodociągu. Wszystkie instalacje w domu są sprawne.

Dom jest docieplony, zewnętrzna elewacja została odnowiona i nie wymaga nakładów finansowych. Wszystkie okna wymieniono na plastikowe. Wszelkie konstrukcje w domu są w dobrym stanie technicznym.

Myślałeś o mieszkaniu z dużym tarasem? Tutaj masz do swojej dyspozycji ogród! Jego powierzchnia jest optymalna dzięki czemu pielęgnacja nie zabierze Ci dużo czasu!

W związku z tym, ze dom wymaga odświeżenia wewnętrznej części, możesz puścić wodzę fantazji i zaprojektować go tak aby czuć się najlepiej bez konieczności godzenia się na ustępstwa.

Jeżeli dobrze czujesz się mieszkając na osiedlu gdzie Twoje dzieci mają wielu rówieśników do zabawy, cenisz bliskość przedszkola, szkoły oraz sklepów a jednocześnie poszukujesz swobody jaką daje dom ta oferta jest wprost idealna dla Ciebie!

Polecam tę nieruchomość ze względu na doskonałą lokalizację. W niedalekiej odległości znajdują się centrum handlowe z licznymi sklepami (m.in. Biedronka, Lidl), "zielony rynek", plac zabaw, przedszkole, szkoła, apteka, przychodnia, przystanki autobusowe, park.

Jeżeli dom Cię zainteresował to idź za ciosem i umów się na prezentację nim oferta będzie już zarezerwowana.

Agnieszka Siedlecka

tel. 691948900
e-mail: asiedlecka@polnoc.pl

PÓŁNOC Nieruchomości
www.polnoc.pl

Zapraszamy również do naszego oddziału mieszczącego się w Zamościu przy ul. Piłsudskiego 4c (wjazd na parking od strony ulicy Kilińskiego).

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Agnieszka Siedlecka

Podaj wynik równania:

Administratorem danych jest Spółka Północ Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (adres: ul. Balicka 35, 30-149 Kraków), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000480893, NIP 6772377759 (dalej Administrator danych).… czytaj więcej